Voorrang

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Voorrang

Re: Voorrang

door bert.covens » 22 jul 2015, 19:34

Sidney Vandooren schreef:Bij vraag 564 krijgt de bruine auto, die van rechts komt voorrang op de blauwe auto terwijl er een doorlopend fietspad is voor de bruine auto. Dit begrijp ik niet zo goed.
12.4bis. De bestuurder die een trottoir of een fietspad oversteekt, moet voorrang verlenen aan de weggebruikers die overeenkomstig dit besluit gebruik maken van het trottoir of fietspad.

Mocht er nu een fietser op dat fietspad rijden, dan moest die bruine auto voorrang verlenen aan die fietser. Tussen die bruine en die blauwe auto, geldt gewoon de voorrang van rechts.

Voorrang

door Sidney Vandooren » 22 jul 2015, 19:28

Bij vraag 564 krijgt de bruine auto, die van rechts komt voorrang op de blauwe auto terwijl er een doorlopend fietspad is voor de bruine auto. Dit begrijp ik niet zo goed.

Alvast bedankt.

Omhoog