48/50

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: 48/50

48/50

door Zohra C. » 29 mar 2015, 08:58

-------Original Message-------

From: Zohra C.
Date: 28-Mar-15 10:51:58
Subject: 48/50

Hallo,

Ik heb op jullie website de theorie met de filmpjes gelezen en gezien en alle oefenvragen, alle proefexamens gemaakt. Dat is zo goed te begrijpen! Hierdoor ben ik geslaagd!!!!! En ik heb 48/50 gehaald!!!!! Nooit gedacht dat ik zoveel zou halen!
Het leren uit een boek is wat moeilijker, omdat je geen visueel beeld hebt zoals de filmpjes op jullie website! Die hebben mij enorm goed geholpen! Ook ben ik op de website van VAB geweest om proefexamens te maken. Alleen vond ik dat heel ondermaats in vergelijking met de proefexamens op jullie website!
Bedankt!!!! En houden zo voor de anderen die ook voor hun theorie-examen willen gaan! Dit is de beste website om te leren en ervoor te zorgen dat je van de eerste keer slaagt!!!!!

Groetjes,
Zohra C. Uit Neerpelt.

Omhoog