Geslaagd rijbewijs B! Vragen lijken op de vragen van de site

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Geslaagd rijbewijs B! Vragen lijken op de vragen van de site

Geslaagd rijbewijs B! Vragen lijken op de vragen van de site

door jojo » 01 jul 2005, 01:09

Ik ben vandaag geslaagd voor het theorie-examen met o fouten. Ik ben zo blij... Ik ben namelijk al wat ouder (32 jaar) en wil zo graag aan mijn voorlopig rijbewijs beginnen. Als het met de praktijklessen allemaal goed gaat, dan mag ik binnen
3 weken zelf rijden.

Echt moeilijke vragen vond ik er niet tussen zitten. Veel van de vragen lijken op de vragen hier op de site. Ik heb heel veel aan deze site gehad. (zelfstudie)
TIP: Je moet op je examen wel goed naar de foto's kijken en de tekst goed doorlezen, opdat je het niet verkeerd leest of ziet door de zenuwen. 1 foto vond ik niet echt duidelijk, het ging om een weg buiten de bebouwde kom, maar het leek door de borden op een weg binnen de bebouwde kom. Gelukkig heb ik daar toch goed gegokt.

Omhoog