Gebruik van elektronische hulpmiddelen op het examen

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Gebruik van elektronische hulpmiddelen op het examen

Re: Gebruik van elektronische hulpmiddelen op het examen

door Benny Stinkens » 13 apr 2012, 12:26

Ik zou in elk geval tegen de examinator hard op zeggen (voor dat ik uitstap)
Mijn handrem staat op, en het laten zien.

Zodat hij je nooit kan verwijten dat je ze bent vergeten op te zetten, of vergeten bent te checken of ze wel daadwerkelijk opstaat. :idea:

Handrem niet opzetten = gebuisd
in jou geval, handrem niet checken = Ook mogelijk gebuisd.

Re: Gebruik van elektronische hulpmiddelen op het examen

door Wouter » 13 apr 2012, 09:13

Je MOET je richtingaanwijzers gebruiken voor ELKE zijdelingse verplaatsing of verandering van richting.

Als de auto origineel was uitgerust met die parkeersensoren en camera, dan mogen ze gebruikt worden.

Gebruik van elektronische hulpmiddelen op het examen

door lexie » 13 apr 2012, 06:51

Ik mag binnenkort met mijn zoon naar het rijexamen. Mijn auto is elektronisch nogal stevig uitgerust, bvb elektronische handrem die automatisch afschakelt als je vertrekt. Mag je dit gebruiken, of moet je toch proberen zelf de handrem te bedienen. Zelfde vraag ivm achteruitrij-camera en parkeersensoren, mag je dit gebruiken bij de parkeerproef?
Een heel andere vraag waar ik wat discussie over heb met mijn zoon: als je bij een kruispunt met voorsorteervakken moet afslaan, en eenmaal dat je in het juiste voorsorteervak staat, moet/mag je dan je richtingaanwijzers nog gebruiken of mag je ze dan juist niet meer gebruiken. Ik heb de neiging dit van de situatie te laten afhangen: als het geen verwarring schept toch nog de richtingaanwijzers gebruiken. Maar hoe moet het op het examen?

Omhoog