theorie examen

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: theorie examen

door GRO » 11 aug 2006, 11:17

Beste,

Dat is de beste die ik tot nu toe gehoord heb.
Er wordt nogal wat verteld hé

Re: theorie examen

door Benny Stinkens » 11 aug 2006, 10:52

yezz schreef: Is deelname aan het theorie examen verplicht?
Ik heb namelijk horen zeggen dat de theorie na 1 september volledig wegvalt en dat je onmiddellijk aan je praktijk kan beginnen.
Wel een beetje vreemd....
Als ik hier seffens zou schrijven dat paasmaandig volgend jaar op een dinsdag valt zou je me dan ook geloven

Het is wel zo dat je niet meer verplicht bent om theorielessen te volgen in een rijschool vanaf 01/09/2006 want de mensen die voor een leervergunning gingen waren dit nog steeds wel verplicht en dat valt dan wel weg omdat de leervergunning dan ook wegvalt.

Niet alles geloven wat de mensen rondstrooien, en als dat wel waar zou zijn zou het hier allang op de site staan

theorie examen

door yezz » 11 aug 2006, 10:31

Is deelname aan het theorie examen verplicht?
Ik heb namelijk horen zeggen dat de theorie na 1 september volledig wegvalt en dat je onmiddellijk aan je praktijk kan beginnen.
Wel een beetje vreemd....

door bibi585 » 11 aug 2006, 07:19

BBB schreef: Mijn ervaring is dat dat in Nederland toch heel wat minder is, toch in ieder geval mbt het rijexamen.
Mischien is de wetgever niet zo wispelturig in Nederland zodanig dat de mensen meer een houvast hebben aan wat ze weten.

door BBB » 11 aug 2006, 02:32

Het is erg grappig
Serieus, hoe komt het toch dat in België zo'n wilde verhalen de ronde doen. Mijn ervaring is dat dat in Nederland toch heel wat minder is, toch in ieder geval mbt het rijexamen.

@Yezz
Quote: Is deelname aan het theorie examen verplicht?
Ik heb namelijk horen zeggen dat de theorie na 1 september volledig wegvalt en dat je onmiddellijk aan je praktijk kan beginnen.
Wel een beetje vreemd....
Als je het zelf al zo vreemd vindt...
Vertrouw op jouw gezonde verstand.

Omhoog