rijbewijs

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: rijbewijs

Re: rijbewijs

door Stefan Peeters » 06 sep 2009, 13:22

Opleidingscheques kunnen niet aangevraagd worden door werkzoekenden.

http://vdab.be/opleidingscheques/werknemers.shtml
Voor wie?
Ben je een werknemer of interimkracht, en woon je in Vlaanderen of in het Brussels gewest, dan kan je gebruik maken van de opleidingscheques van de Vlaamse overheid.

Je komt niet in aanmerking als zelfstandige, of als 16 tot 25-jarige tewerkgesteld met

een studentenovereenkomst.
een arbeidsovereenkomst van minder dan 80 uren per maand in het kader van een leerovereenkomst.

Re: rijbewijs

door nutje » 02 sep 2009, 21:22

oke allemaal bedankt ga er morgen zeker werk van maken

Re: rijbewijs

door de rijprof » 02 sep 2009, 21:14

Ik dacht dat enkel werknemers in dienst opleidingcheques kunnen aanvragen.
Vraag eens info in de Werkwinkel of VDAB kantoor.

De meeste erkende rijscholen aanvaarden opleidingcheques.

Re: rijbewijs

door GRO » 02 sep 2009, 20:57

Ja.

Op http://www.gratisrijbewijsonline.be staat een overzicht van de rijscholen in Vlaanderen. Zoek even de rijschool uit waar je praktijkles wil volgen en klik dan even op hun website of bel ze op en vraag of zij de cheques aanvaarden.

Re: rijbewijs

door Gast » 02 sep 2009, 20:55

BuBbA schreef:Hangt van de rijschool af denk ik. Als ik op google even zoek zie ik bij verschillende rijscholen staan dat ze opleiding cheques aanvaarden. Best dus even vragen bij je rijschool.


ja oke maar als werkzoekende heb je dan wel recht op opleidings cheques? (bedankt om snel te reageren)

Re: rijbewijs

door BuBbA » 02 sep 2009, 20:41

Hangt van de rijschool af denk ik. Als ik op google even zoek zie ik bij verschillende rijscholen staan dat ze opleiding cheques aanvaarden. Best dus even vragen bij je rijschool.

rijbewijs

door nutje » 02 sep 2009, 20:30

ik ben werkzoekende ik doe momenteel een opleiding voor verzorgende, heb net mijn theorie van de auto gedaan en geslaagd, nu heb ik mij laten wijs maken dat ik als werk zoekende opleidings cheques kan verkrijgen om mijn praktijk goed koper te maken , klopt dit, kan iemand mij daar meer info over geven, want op de site van vdab vind ik niks


mvg

Omhoog