vraag 1504

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: vraag 1504

Re: vraag 1504

door GRO » 13 mei 2016, 08:56

Dit vond ik niet zo een goed geformuleerde vraag.
Amaai, dan gaat het wat worden tijdens het echte examen. :lol:

Het bord staat op de afbeelding duidelijk NET VOOR de verhoogde inrichting.
Voorbij het bord: 30 km/uur.
Maar 5 meter voorbij het bord 50 km/uur. Helaas vroegen we dat niet.

Re: vraag 1504

door Rafael » 13 mei 2016, 07:22

Het bord geeft de verhoogde inrichting aan, die dus ook begint voorbij het bord. Vraag lijkt me dan toch logisch? Voor het bord zou het 50 km/u zijn omdat je binnen de bebouwde kom zit.

vraag 1504

door Ashley » 12 mei 2016, 21:21

Beste

Ik kreeg de vraag : Met welke maximaal toegelaten snelheid mag de witte auto binnen een bebouwde kom voorbij het blauwe verkeersbord rijden?
Op de foto zag je een verhoogde inrichting omdat er stond hoeveel rijd je voorbij het bord antwoordde ik 50 dit is fout gerekend omdat je op een verhoogde inrichting 30 mag rijden maar er stond voorbij het bord... Dit vond ik niet zo een goed geformuleerde vraag.

Alvast bedankt.

Omhoog