zone 70

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: zone 70

Re: zone 70

door Libertl » 15 nov 2014, 12:17

Inderdaad, het was de N8 Brakel Oudenaarde.
Dus de borden zone 70 zijn wettig.

Re: zone 70

door de rijprof » 08 nov 2014, 16:01

De snelheidsbeperking door een zonebord geldt van het begin van de zone tot het einde van de zone met alle kruispunten ertussen inbegrepen.
Besparen op borden noemt met dat...

Re: zone 70

door Inazuma » 08 nov 2014, 12:37

Libertl schreef:De zone met vaste borden ZONE 70 zijn geplaatst in de gemeente BRAKEL op de N42 van Brakel naar Oudenaarde. Na ieder kruispunt zijn de borden 70 weggehaald. Op het einde van de zone is er een bord einde zone 70.
Als ik ga kijken, gaat de N42 van Geraardsbergen naar Wetteren ....


Als dat normale borden zijn, mag dat.
Deze dus, niet met LED-lichtjes :
Afbeelding


Onderstaand soort variabele zoneborden, mag UITSLUITEND voor de schoolomgeving (bij niet-permanente zone 30)
Afbeelding

Dit bord legt dus géén snelheidsbeperking op tot 50 km/h :!:

Re: zone 70

door Libertl » 08 nov 2014, 11:46

De zone met vaste borden ZONE 70 zijn geplaatst in de gemeente BRAKEL op de N42 van Brakel naar Oudenaarde. Na ieder kruispunt zijn de borden 70 weggehaald. Op het einde van de zone is er een bord einde zone 70.

Re: zone 70

door Inazuma » 28 sep 2014, 12:29

Libertl schreef:Ik zie op de baan Brakel Oudenaarde panelen met de melding ZONE 7O zoals bij scholen met 30 KM, is dat legaal of nieuw?
Variabele borden, dus met lichtjes ?
Soms aan, soms uit, soms 70 soms iets anders ?

In dat geval zijn ze illegaal.

Variabele zoneborden mogen enkel gebruikt worden voor signalisatie van de schoolomgeving

http://www.wegcode.be/wetteksten/sectie ... 61-hs2art6" target="_blank

Art 6.5.3

Er mag geen gebruik gemaakt worden van een signalisatie met zonale draagwijdte, behalve voor de signalisatie van de schoolomgevingen zoals bepaald in artikel 2.37 van het algemeen reglement op de politie van het wegverkeer voor de verkeersborden F4a en F4b.



Indien ze onwettig gebruikt worden, graag exacte plaats (gemeente , straat,nummer, rijrichting) en na foto naar wegwanbeheer.be@gmail.com

Foto's niet bewerken na opname, als het kan met GPS direct in EXIF, maar locatie niet nadien invoegen (daarmee wijzig je de foto).
Een paar foto's die de situatie verduidelijken mag uiteraard ook altijd.

zone 70

door Libertl » 28 sep 2014, 12:10

Ik zie op de baan Brakel Oudenaarde panelen met de melding ZONE 7O zoals bij scholen met 30 KM, is dat legaal of nieuw?

Omhoog