Dankuwel Eugeen en co!

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Dankuwel Eugeen en co!

ook 46 op 50

door seb » 03 mar 2006, 11:48

hey allemaal, ik heb vandaag mijn theorie gehaald met 46 op 50. en als ik nu terug denk aan de fouten die ik heb gemaakt waren er toch 3 vermijdbaar. dit alles dankzij de mooie site van jullie echt waar proficiat en doe zo voort.

door GRO » 03 mar 2006, 05:32

STILSTAAN EN PARKEREN VRAAG 2

Het is de tweede vraag van PARKEREN EN STILSTAAN

door Elke » 03 mar 2006, 03:52

hey, ik heb vandaag ook mijn theoretisch examen gedaan en geslaagd!!! maar 2 foutjes en dat is grotendeels aan deze site te danken!

Ook een vraagje dat ik op deze site niet gevonden heb is de volgende:
je krijgt een verkeersbord over halfmaandelijks parkeren en het is de 31ste van de maand. Tussen welke uren moet je je voertuig van kant veranderen?
A) tussen 20u en 24u op de 31ste
B) tussen 19u30 en 20 u op de 31ste
C) tussen 20u op de 31 ste en 8u van de 1ste dag vd volgende maand

het antwoord was B, waar kalenderblaadjes allemaal niet goed voor zijn

nogmaals ontzettend bedankt!
Elke

Re: Dankuwel Eugeen en co!

door svenn » 17 feb 2006, 09:35

posting gewist door svenn

Laatst aangepast door svenn op Za Jul 08, 2006 11:15 am, in totaal 1 keer bewerkt

door GRO » 15 feb 2006, 10:26

Doe ze de groeten daar.

'T is niets

door Benny » 15 feb 2006, 10:02

Missen is menselijk , ik doe dit enkel om mensen te helpen ,want zonder die mensen was ik waarschijnlijk zelf niet geslaagd:)
Dankuwel Eugeen ! Op school kennen ze u al-)

door GRO » 15 feb 2006, 09:55

Sorry Benny,

Je hebt gelijk.
Maar het komt in orde voor de volgende kandidaten.
Dank.

Re : Vraag

door Benny » 15 feb 2006, 09:49

Ik had proberen (blijkbaar mislukt ) de nadruk te leggen dat mijn vraag ging over het verschil tussen de remafstand bij droog of bij nat weer bij ABS.Men vroeg dus of ik langer remde bij droog weer met ABs of bij nat weer met ABS en die vraag staat niet op de site
(denk ik toch) vraag 254 in de oefenexamens (die ik gisteren oploste) gaat over de vergelijking remafstand ABS droog wegdek en - remafstand droog wegdek
Groetjes

door GRO » 15 feb 2006, 05:57

Beste.

Dit is bij onze proefexamens reeks per reeks vraag 254
Dit is de afbeelding:

Afbeelding

Dankuwel Eugeen en co!

door Benny » 15 feb 2006, 05:09

Kheb net mn theoretisch rijexamen achter de rug ..
dankzij deze site heb ik 46/50 kunnen halen.Alles hierop is erg duidelijk en gestructureerd waarvoor dank !!
Nog een vraagje vanop het examen dat ik (dacht ) hier niet gezien te hebben over ABS .. (deze had ik trouwens correct)
Als een voertuig remt met ABS op een nat wegdek, is de remafstand dan korter of langer dan op een droog wegdek ?
A Korter
B Langer
C Maakt niet uit
Juiste antwoord was dus B

Omhoog