49/50

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: 49/50

49/50

door Zeynep T. » 22 apr 2013, 18:25

-------Oorspronkelijk bericht-------

Van: Zeynep T.
Datum: 21-Apr-13 15:00:39
Onderwerp: 49/50

Beste mensen,

3 jaar geleden had ik mijn eerste voorlopig rijbewijs dankzij jullie kunnen behalen, maar helaas door bepaalde omstandigheden en veranderingen in mijn leven heb ik niet op tijd mijn praktijk examen kunnen afleggen.
Heb net voor de paasvakantie een keer mijn praktijk examen kunnen doen, maar was er helaas niet voor geslaagd en erna heb ik geen afspraak meer kunnen vastleggen omdat het volledig volzet was tijdens de paasvakantie.
En omdat mijn voorlopig verviel tijdens de paasvakantie heb ik ook geen afspraak meer kunnen boeken voor na de vakantie.
Teleurgesteld, maar niet verslagen heb ik terug de weg naar jullie website gevonden.
Heb terug enkele dagen de theorie herhaald en de proefexamens afgelegd.
Vervolgens ben ik deze vrijdag de 19de mijn theorie examen gaan afleggen en jawel ben terug geslaagd van de eerste keer en deze keer met een nog hogere score dan de vorige keer, nl. 49/50!!! Ik ben jullie hier enorm dankbaar voor, deze score heb ik behaald vanwege jullie super uitgelegde theorie en oefeningen!

Nogmaals bedankt allemaal!

Met vriendelijke groeten,

Zeynep T.
2400 MOL

Omhoog