50/50

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: 50/50

Re: 50/50

door GRO » 03 mar 2013, 03:17

Als er .BE in de domeinnaam staat, is het een Belgische site.
In Belgie zijn het 50 vragen.

Re: 50/50

door Benny Stinkens » 02 mar 2013, 21:59

Tot nader order bestaat het examen nog steeds uit 50 vragen. :wink:
Hoe kom jij aan 65 vragen :?:

Re: 50/50

door uhu » 02 mar 2013, 21:02

ik wil niet lullig doen ofzo maar bestaat het theorie examen tegenwoordig niet uit 65 vragen?... waarom heeft iedereen het hier over .../50 :S

50/50

door Sabrina v.B. » 01 mar 2013, 15:01

-------Oorspronkelijk bericht-------

Van: Sabrina v.B.
Datum: 3/1/2013 8:14:49 PM
Onderwerp: 50/50

Beste gratisrijbewijsonline,


Ik ben gisteren geslaagd voor mijn theorie-examen voor rijbewijs B! Het was de allereerste keer dat ik het examen aflegde en ik had 50/50!
Ik heb een week lang de theorie geleerd via deze website en ik heb ook de extra oefeningen en de proefexamens gedaan. Dankzij de goede uitleg en vragen op deze website heb ik zo'n hoge score kunnen halen! Bedankt daarvoor!
Mensen die voor de proefexamens op deze website slagen, hoeven zich absoluut geen zorgen te maken over het echte examen. De proefexamens (en andere vragen) op deze website leren je de leerstof zo goed, dat het echte examen makkelijker is dan de proefexamens op deze site!
Voor iedereen die de theorie voor rijbewijs B wil leren, is deze site een echte aanrader!


met vriendelijke groet,
Sabrina uit Gent

Omhoog