Tijdelijk identiteitsbewijs

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Tijdelijk identiteitsbewijs

Re: Tijdelijk identiteitsbewijs

door Gast » 25 sep 2011, 21:54

Bedankt voor de snelle reactie ! :)

Re: Tijdelijk identiteitsbewijs

door Benny Stinkens » 25 sep 2011, 20:55

Dit heb ik gevonden op de website van Goca (zij zijn diegene die de examens afnemen)
Voor te leggen documenten bij het examen

U moet uw geldig identiteitskaart meebrengen. Om fraude te bestrijden worden er geen fotokopies aanvaard in het examencentrum. Uitzondering wordt gemaakt in geval van diefstal, verlies of vernietiging. Het attest van aangifte van verlies, van diefstal of van vernietiging van een identiteitskaart of van een identiteitskaart voor vreemdelingen zal aanvaard worden voor het afleggen van het examen. Desalniettemin zal de aanvraag om een rijbewijs of om een voorlopig rijbewijs en het getuigschrift van basiskwalificatie worden bijgehouden door het examencentrum en zal het enkel aan de kandidaat worden overhandigd na voorlegging van de originele identiteitskaart.
Als ik dit goed begrepen heb, mag je wel examen af leggen maar krijg je de aanvraag voor je voorlopig rijbewijs niet mee voor dat je een originele identiteitskaart kan voorleggen.

Je kan natuurlijk ook eens naar het examencentrum zelf telefoneren en horen wat ze zeggen. :idea:

Tijdelijk identiteitsbewijs

door Gast » 25 sep 2011, 20:16

Hallo

Ik heb mijn identiteitskaart verloren net nu ik mijn theorie wou gaan doen.
Ik ben eergisteren naar het gemeentehuis geweest en heb een tijdelijk identiteitsbewijs gekregen (zoiets om te zeggen dat ik het verloren ben)
Kan ik hieremee ook mijn theorie gaan doen?

Omhoog