onterecht gebuist

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: onterecht gebuist

Re: onterecht gebuist

door de rijprof » 20 sep 2011, 19:52

dit was het enigste wat erop stond parkeren onvoldoende.
Dat kan niet!
Om te buizen moet je 1 x 'slecht' hebben of 2 x 'onvoldoende'.

Wat staat er nog op het blad?

Re: onterecht gebuist

door thoka1 » 20 sep 2011, 19:23

Maar stond er slecht of onvoldoende. Ik dacht dat ze je niet buisde met 1 onvoldoende, ik zou het dan ook erg streng vinden indien er echt niks anders meer op uw blad staat!

Re: onterecht gebuist

door Benny Stinkens » 20 sep 2011, 14:06

tessaa schreef:dit was het enigste wat erop stond parkeren onvoldoende.

maar heb de kans heb ik niet gekregen omdit recht te zetten.
Het is ook de bedoeling dat je de kans om het opnieuw te proberen moet nemen VOOR dat je de fout maakt.
bv: je ziet dat je bijna (jij zat er al op) op de borduur zit en je gaat dan opnieuw beginnen.
Opnieuw proberen NA zo een fout zit er niet meer in. :idea:

Re: onterecht gebuist

door tessaa » 20 sep 2011, 11:38

dit was het enigste wat erop stond parkeren onvoldoende.

maar heb de kans heb ik niet gekregen omdit recht te zetten.

Re: onterecht gebuist

door GRO » 20 sep 2011, 10:18

met mijn wiel juist op de borduur zat
Je mag niet op de borduur rijden.
Als je niet goed staat opgesteld mag je nog eens opnieuw proberen.
Dus als je tijdens je eerste poging al op de borduur hebt gereden, is het eigenlijk fout.

PARKEREN (klik)

Re: onterecht gebuist

door de rijprof » 20 sep 2011, 08:28

Misschien parkeerde je te snel en reed je akelig dicht naast een andere auto?
Indien dit zo was, wordt dit als slecht aanzien omdat het wel eens gevaarlijk zou kunnen zijn (bijna aanrijding)?
Of de examinator zag dat je de auto onvoldoende controleerde (lees traag rijden op slippende koppeling) en gaf je daarom geen 2de kans.

De examinator moet je dan toch ook de ware reden hebben gegeven?
Wat is er precies gebeurd en wat stond er op jouw blad?

Re: onterecht gebuist

door bert.covens » 20 sep 2011, 06:42

Je mag tijdens het parkeren 1 keer opnieuw vooruit rijden om je te corrigeren. Dan wordt dat nog niet als fout aangerekend.

Als je niet akkoord gaat met de genomen beslissing van de examinator, ziehier de geschillenprocedure:
GOCA schreef: EERST
U wendt zich tot de verantwoordelijke van het examencentrum. Iets kalm bespreken kan veel oplossen.



NADIEN
Indien u met vragen blijft zitten kunt u zich richten tot de directie van de onderneming waartoe het examencentrum behoort.



UITEINDELIJK
De Federale Overheidsdienst Mobiliteit en Vervoer staat steeds ter uwer beschikking.

Contactdienst : Directie Certificatie en Inspectie

"City Atrium"
Vooruitgangstraat 56
1210 Brussel

klachten@mobilit.fgov.be



Bovendien zijn in elk centrum speciale brievenbussen voorzien, waarin u zowel klachten als suggesties kunt deponeren. De inhoud van deze brievenbussen wordt regelmatig nagezien om passende regelingen te kunnen treffen.



U bent uitgesteld op het praktijkexamen ?

VerhaalprocedureNa tweemaal niet slagen voor het praktijkexamen mag u, binnen 15 dagen na het examen, in beroep gaan tegen de genomen beslissing door een aangetekend verzoekschrift te richten aan de Voorzitter van de ‘Beroepscommissie', Federale Overheidsdienst Mobiliteit en Vervoer.

Voor hogervermeld verzoekschrift dient, via overschrijving op het rekeningnummer BE766-792-003921-95, een bedrag van € 12,50 betaald te worden met de vermelding: "Beroepscommissie", naam, voornaam en geboortedatum.

Het verzoekschrift moet de naam, voornaam en geboortedatum van de kandidaat vermelden, alsmede het examencentrum waar het examen werd afgenomen en de datum daarvan. Het moet door de kandidaat ondertekend worden en met redenen omkleed zijn door feiten die alleen betrekking hebben op de personen en de omstandigheden van plaats, tijd en procedure waaronder het examen werd afgelegd.



Het verzoekschrift moet verstuurd worden naar:

Beroepscommissie van de Federale Overheidsdienst Mobiliteit en Vervoer
City Atrium
Vooruitgangstraat 56
1210 Brussel
Verder ben ook ik erg benieuwd naar wat er precies op het resultatenblad van je examen stond.

Re: onterecht gebuist

door thoka1 » 19 sep 2011, 22:23

Wat staat er op je blad met de fouten?

onterecht gebuist

door tessaa » 19 sep 2011, 22:13

hey , ik heb vandaag voor de 2de keer mijn examen gedaan voor de praktijk. de examinator heeft mij gebuist vanwege 1foutje met het parkeren. toen ik mijn fout wou rechtzette dus door opnieuw te proberen mocht ik dit niet van hem hij werd enorm kwaad op mij omdat ik te ver was ingedraaid en daardoor met mijn wiel juist op de borduur zat. hij liet mij na deze fout onmiddelijk terug naar het examencentrum rijden. voor de rest zei hij dak heel goed had gereden maar hij mij toch buisde vanwege 1fout. nu heb rondgevraagt en blijkt dak zowiezo 2kansen heb om te parkeren als je niet goed staat is dit zo? ik vind het onterecht dak vanwege 1fout niet ben geslaagd. weet iemand hier verdere raad mee? kan dit zomaar???

mvg tessa

Omhoog