door Inazuma » 20 dec 2010, 23:35
Des schreef:
Moet ik in Belgie wonen of kan ik na het eventuele slagen van mijn theorie. alsnog later in Belgie gaan wonen en dan mijn geldig theorie ophalen?
Je moet officiëel in België verblijven om een (voorlopig) rijbewijs te kunnen, ofwel als student gebruik maken van volgende mogelijkheid als je het betrokken verblijfsdocument zou hebben :
Artikel 3
§1. Een Belgisch rijbewijs kunnen verkrijgen :
(...)
2° de personen die het bewijs leveren van hun inschrijving in een Belgische onderwijsinstelling gedurende een periode van ten minste zes maanden en die houder zijn van het geldige verblijfsdocument bedoeld in bijlage 33 van het koninklijk besluit van 8 oktober 1981 betreffende de toegang tot het grondgebied, het verblijf, de vestiging en de verwijdering van vreemdelingen;
[quote="Des"]
Moet ik in Belgie wonen of kan ik na het eventuele slagen van mijn theorie. alsnog later in Belgie gaan wonen en dan mijn geldig theorie ophalen? [/quote]
Je moet officiëel in België verblijven om een (voorlopig) rijbewijs te kunnen, ofwel als student gebruik maken van volgende mogelijkheid als je het betrokken verblijfsdocument zou hebben :
[color=#0000FF]Artikel 3
§1. Een Belgisch rijbewijs kunnen verkrijgen :
(...)
2° de personen die het bewijs leveren van hun inschrijving in een Belgische onderwijsinstelling gedurende een periode van ten minste zes maanden en die houder zijn van het geldige verblijfsdocument bedoeld in bijlage 33 van het koninklijk besluit van 8 oktober 1981 betreffende de toegang tot het grondgebied, het verblijf, de vestiging en de verwijdering van vreemdelingen;[/color]