morgen praktijk examen vraag..

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: morgen praktijk examen vraag..

Re: morgen praktijk examen vraag..

door Benny Stinkens » 13 jul 2010, 22:53

Gast schreef:en als ge nog tips hebt,altijd welkom :D
Je voorlopig rijbewijs nooit wassen op 90°, want dan is het niet meer leesbaar :mrgreen:
Grapje :wink: Ik wens je veel succes.

Re: morgen praktijk examen vraag..

door Jari » 13 jul 2010, 12:05

niko schreef:En nog een vraagje..iemand zij tegen mij dat ze je de eerste keer zoizo laten buizen als je niet met rijschool hebt gedaan maar met een begeleider...is dat waar?!?!
Ik ben er toch van de eerste keer in geslaagd mijn rijbewijs te halen en dat zonder rijlessen... Onzin dus!

Doe je best, niet teveel stressen, blijf kalm en veel succes!!!!

En let op je remtechniek (eerst de rem, dan pas de koppeling) en je kijktechniek (niet uit je ooghoeken kijken maar echt je hoofd een beetje draaien)!

Re: morgen praktijk examen vraag..

door Stefan Peeters » 12 jul 2010, 21:55

niko schreef:Ik moet morgen mijn praktijkexamen doen maar mijn voorloopig rijbewijs heeft mee in de was gezeten,ge kunt er alles nog op lezen maar gaan ze er moelijk over doen?ik moest nermaal vorige week al gaan maar toen was mijn inschrijvingsbewijs niet op ijd aangekomen.
Wanneer alles nog duidelijk leesbaar is zullen ze er waarschijnlijk geen probleem van maken.
niko schreef:En nog een vraagje..iemand zij tegen mij dat ze je de eerste keer zoizo laten buizen als je niet met rijschool hebt gedaan maar met een begeleider...is dat waar?!?!
Lees een keer de commentaren in dit onderwerp...
Dan zal je merken dat er zowel kandidaten met begeleider als kandidaten van de rijschool van de eerste keer slagen.

De slaagkans bij een rijschool kan iets hoger liggen omdat je daar een opleiding krijgt van een professioneel instructeur. Bij een opleiding met een begeleider bestaat de kans dat je hebt leren rijden van iemand die het zelf niet kan...
Over de slaagkansen moet ik dan toch geen tekeningetje maken, niet?

Een examinator beoordeelt of je deftig kan rijden. Niet of je naar een rijschool bent geweest.

Re: morgen praktijk examen vraag..

door Gast » 12 jul 2010, 21:48

en als ge nog tips hebt,altijd welkom :D

morgen praktijk examen vraag..

door niko » 12 jul 2010, 21:40

Hey,

Ik moet morgen mijn praktijkexamen doen maar mijn voorloopig rijbewijs heeft mee in de was gezeten,ge kunt er alles nog op lezen maar gaan ze er moelijk over doen?ik moest nermaal vorige week al gaan maar toen was mijn inschrijvingsbewijs niet op ijd aangekomen.

En nog een vraagje..iemand zij tegen mij dat ze je de eerste keer zoizo laten buizen als je niet met rijschool hebt gedaan maar met een begeleider...is dat waar?!?!

Omhoog