Gebruik van winterbanden

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Gebruik van winterbanden

Re: Gebruik van winterbanden

door Stefan Peeters » 15 jun 2010, 21:27

Winterbanden zijn inderdaad het hele jaar door toegelaten. Ze dienen dan wel te voldoen aan de eisen die aan de zomerbanden voor het betreffende voertuig gesteld worden.

Gebruik van winterbanden

door ScHAmPi » 15 jun 2010, 21:11

Afbeelding

Ook hier twijfelde ik aan het antwoord. In mijn ogen zijn immers winderbanden het hele jaar toegelaten en is het antwoord dat daar als juist aangegeven wordt slechts wat fabrikanten aanraden... Als dit inderdaad het antwoord is dat verwacht wordt op het examen dan zou ik dat stuk in de theorie herformuleren:

http://www.gratisrijbewijsonline.be/autowet5.htm" target="_blank:
WINTERBANDEN mogen eigenlijk het hele jaar door gebruikt worden. Maar de meeste fabrikanten bevelen het gebruik tussen 1 oktober en 30 april.
Zoals het daar nu geformuleerd staat had ik niet de moeite genomen om de data uit het hoofd te leren (wat ik overigens hoe dan ook nogal nutteloos vind).

Omhoog