Vertrekken

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Vertrekken

Re: Vertrekken

door wooter » 23 apr 2010, 19:19

Je methode is niet voldoende om in het verkeer snel te kunnen vertrekken. Je zal dus de methode met het gas geven ook moeten aanleren om te tonen dat je kan autorijden.

Nu, in eerste instantie wordt de methode aangeleerd die je nu doet, omdat je daarbij het moeilijkste - het aanvoelen van tractie en de invloed van de stand van het koppelingspedaal - leert. Later ga je merken dat die techniek makkelijker en makkelijker wordt, en je het gaspedaal ook kan betrekken om sneller te kunnen vertrekken.

Vertrekken

door tombd » 23 apr 2010, 16:23

Ik heb een vraagje i.v.m. het vertrekken. Zelf laat ik de koppelingspedaal los tot het aangrijpingspunt, houdt deze dan even stil en geef beetje gas. Dan gaat de wagen vooruit en los ik de koppeling volledig. (diesel). Nu heb ik gehoord dat je al voor je je koppelingspedaal lost al een beetje gas moet geven. Is mijn methode verkeerd tijdens het rijexamen?

Bedankt

Omhoog