GESLAAGD THEORIE DANKZIJ JULIE!

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: GESLAAGD THEORIE DANKZIJ JULIE!

Re: GESLAAGD THEORIE DANKZIJ JULIE!

door debbie » 31 okt 2009, 17:43

Jessica,
proficiat, al doende leert men, we zijn blij dat je het nog niet opgeeft, ik heb het ook in 2X moeten doen, nu ontdekte ik deze site ook en ik leer hier toruwens nog veel bij.

GESLAAGD THEORIE DANKZIJ JULIE!

door Jessica » 31 okt 2009, 13:41

(Ingekorte mail)
Van: Jessisca
Datum: 31/10/2009 11:13:17
Onderwerp: GESLAAGD THEORIE DANKZIJ JULIE!

Hoihoi, Mijn naam is Jessica

En dit is mijn superleuke Meil! : Ik heb lessen gekregen in de school maar dat hielp niet. Ik was niet geslaagd. Een tijdje erna heb ik geleerd in het boek dat we hadden meegekregen. Ik ging voor mijn theorie (2de X) en was weeral gebuisd.
Even later, want ja ik was zoo droevig, ging ik terug. Opnieuw geleerd in het boek. Maar neen weer gebuisd.
Tot op een dag een vriendin tegen me zei ; Waarom jeer je niet online? Ik ben 1 x geweest
en ik was geslaagd!
Ik ging mijn theorie afleggen en ik was weeral gebuisd. Tot ik hoorde van mijn vriendin dat ik een smsje moest sturen voor de proefexamens.... Ik heb er wel degelijk 6 gestuurd, 2 met mijn mama haar gsm! & 1 met mijn gsm en 1 met mijn zus haar gsm!
EN HET HEEFT VERDORIE GEHOLPEN IK WAS GISTEREN GESLAAGD MET 44/50 !!!!!!! En het maakte me echt niet uit dat ik 6 foutjes had, ik was door! Door jullie Gratisrijbewijsonline SITE! Van mij zoude jullie echt een Goude beker moete krijgen!
Ik zat achter men computer in Alken, en er verscheen 'Proficiat, u bent geslaagd..'
Nja ik was even het Supergelukkigste Meisje op de hele wereld.

Dankjewel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1000000000 Dankjewels!

Omhoog