prisma

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: prisma

Re: prisma

door J » 23 nov 2009, 22:01

Eigenlijk heb ik dat prisma nergens voor nodig hahahaha :P Ik kan eindelijk deftig parkeren :P Nu volgende week op het examen nog!

Re: prisma

door GRO » 31 okt 2009, 07:00

Beste,

Ik heb het al zo vaak geschreven hier. Gratis Rijbewijs Online heeft een praktijkboek samengesteld (120 pagina's) waarin dergelijke vragen allemaal staan beantwoord. Neem dat boek eens goed door. Je zult er zeer veel nuttige info in vinden i.v.m. het praktijkexamen.

Uw vraag staat beantwoord op pagina 47 in het boek: "De auto waarmee je examen aflegt"
PRISMA'S MAG.

DOWNLOAD HET PRAKTIJKBOEK NAAR JE COMPUTER

Re: prisma

door J » 31 okt 2009, 00:24

Thanks :)

Maar mag ik nu dat prisma gebruiken of niet? ;)

Re: prisma

door Benny Stinkens » 30 okt 2009, 20:03

Je moet inderdaad achter 1 voertuig parkeren en niet tussen de 2

Meer weten over hoe parkeren en waarop te letten kijk dan eens hier:
http://www.derijprof.be" target="_blank
Duidelijker kunnen wij het je niet maken :wink:

prisma

door J » 30 okt 2009, 16:51

Nadat ik eigenlijk heb leren rijden met een oude zware diesel zonder servostuur, zal ik volgende maand mijn examen afleggen met een camionetje mét servo. Ik heb al geïnformeerd of dit mocht doordat de handrem links staat en dat is inderdaad wel in orde nu, maar nu heb ik nog een vraagje. Op de achterruit hangt een "prisma" (of ik veronderstel toch dat dat er een is), dit prisma is eigenlijk een sticker die er door mijn ouders opgekleefd is en die in principe dus niet tot de auto zelf behoort. Mag ik deze gebruiken bij het parkeren op het examen? Zal ik hem wel nodig hebben eigenlijk? Want ik meen dat ze je enkel achter een andere auto laten parkeren en nooit tussen 2 voertuigen in?
Hebben jullie nog tips om het parkeren vlotter te laten verlopen? Waar let men specifiek op? Eerder op de techniek, of meer op de vlotheid en het feit dat je goed staat? Ik rij namelijk met begeleiders en mijn begeleiders en mijn vriend (heeft rijles gehad) hebben elk een andere mening over dat parkeren :roll: :P Ik rij vrij vlotjes achteruit de plek in, maar doe dit helemaal niet zo "hoekig" als men zegt.

Alvast bedankt voor het antwoord op mijn vele vragen! :)

Omhoog