nog parkeren vragen ivm de exam

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: nog parkeren vragen ivm de exam

door Benny Stinkens » 11 mei 2009, 12:05

pinoy schreef:Links parkeren is eigenlijk veel simpeler. Je kan perfect in je linkerbuitenspiegel de rand van de rijbaan zien..
Maar het links parkeren is in de meeste gevallen verboden.(zelfs gevaarlijk) :wink:

door pinoy » 10 mei 2009, 23:46

Links parkeren is eigenlijk veel simpeler. Je kan perfect in je linkerbuitenspiegel de rand van de rijbaan zien..

Re: nog parkeren vragen ivm de exam

door Inazuma » 10 mei 2009, 22:49

mariog schreef:ik heb een paar vragen ivm met parkeren, ik rijdt met een L alleen sinds februari. ik heb dus een 18-maand geldig rijbewijs.

parkeren is heel moeilijk
nu hoeveel stappen ben ik toegelaten als ik in de examen ben; ik hoor dat ik moet een S beweging maken?
De bedoeling is inderdaad in een vloeiende S-beweging te parkeren, niet "in stappen"

Als je niet goed staat, mag je 1 keer herbeginnen.
wat moet ik doen om de parkeren deel van de examen te slagen?
- maximaal zo'n 30 cm uit de kant parkeren
- zo goed mogelijk evenwijdig met de rand van de weg parkeren
- iets meer dan 1 meter van de auto voor je staan.

- motor af, sleutel meenemen
- voorzichtig uitstappen, voertuig afsluiten, langs de achterzijde van de auto naar het trottoir stappen
- Langs de voorkant van de auto weer naar de bestuurdersdeur gaan, openen, instappen, gordel, ...
- veilig weer vertrekken

welke kant parkeren we in de examen?
Rechts.
ik kan niet parkeren links;
Als je het rechts onder de knie hebt, oefen dan geregeld ook eens in het linksparkeren.

nog parkeren vragen ivm de exam

door mariog » 10 mei 2009, 22:00

ik heb een paar vragen ivm met parkeren, ik rijdt met een L alleen sinds februari. ik heb dus een 18-maand geldig rijbewijs.

parkeren is heel moeilijk

nu hoeveel stappen ben ik toegelaten als ik in de examen ben; ik hoor dat ik moet een S beweging maken? wat moet ik doen en wat moet ik niet doen om de parkeren deel van de examen te slagen?

welke kant parkeren we in de examen? rechts of links? ik kan niet parkeren links; alle voorbeelden en richtingen om goed te parkeren zijn voor parkeren rechts en niet links.

Omhoog