manoeuvres moto

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: manoeuvres moto

Re: manoeuvres moto

door Gast » 16 apr 2009, 21:34

Ik heb zelf mijn examen destijds afgelegd in 2de, zonder dat dit problemen gaf. Bovendien geeft de 2de versnelling allicht meer motorrem dan de 3de zodat je al wat vertraagt alvoor je aan het remmen begint.

Re: manoeuvres moto

door Inazuma » 16 apr 2009, 15:47

Ken schreef: bocht tegen 30 dat gaat,maar dan zegt die van de rijsschool
dat ik achter de bocht naar 3de moet schakelen en dan kom ik ni aan men 50 km om te ontwijken.nu was men vraag mag je dat in 2 de versnelling ook doen want dan zou ik normaal geen problemen hebben.
Leg je vraag en probleempje om 50 te halen eens voor aan de instructeur.

Als je instructeur vraagt om op te schakelen, dan wil dat toch zeggen dat het ook kan.
Mogelijk schakel je nog wat te traag, of geef je onvoldoende gas na het schakelen om nog voldoende te versnellen.

manoeuvres moto

door Ken » 16 apr 2009, 14:12

ik heb een vraag .

ik ben nu met de rijsschool aan het rijden.
met de manoeuvres heb ik een klein probleem.
alles lukt bijna behalve ik geraak ni aan men snelheid.
bocht tegen 30 dat gaat,maar dan zegt die van de rijsschool
dat ik achter de bocht naar 3de moet schakelen en dan kom ik ni aan men 50 km om te ontwijken.nu was men vraag mag je dat in 2 de versnelling ook doen want dan zou ik normaal geen problemen hebben.

Omhoog