niet geslaagt

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: niet geslaagt

door ketje » 05 nov 2008, 11:27

Je kan op het examencentrum ook de vraag stellen om te mogen meedoen aan een mondeling of vertraagd examen.
Het zijn juist dezelfde examens, maar in groep. En als je een vraag of een woord niet goed begrijpt kan jij bijkomende uitleg vragen. Je krijgt dus meer uitleg en bijgevolg ook meer tijd om te antwoorden.
Maar alles goed instuderen blijft natuurlijk het belangrijkste.

door GRO » 04 nov 2008, 22:41

Ik kan je alleen maar de raad geven om een tijdje GEEN examen te gaan afleggen, maar eerst eens alles rustig te leren. Als je 12 keer niet slaagt, wil dat zeggen dat je een aantal zaken onvoldoende kent of begrijpt.

Ofwel leer je via deze site. Dan moet je beginnen met "onze leermethode' te lezen en die dan goed te volgen.

Ofwel is zelfstudie niets voor jou, wat best kan. Dan geef ik je de raad naar een erkende rijschool te gaan en daar theorieles te volgen.

Ga pas volgende keer examen doen, als je op onze proefexamens ad randum minstens 48/50 per examen haalt (nadat je eerst alles geleerd hebt)

Veel succes.

niet geslaagt

door alex » 04 nov 2008, 22:25

ik ben twaalf keer geweest en ik heb van het eerste keer tot de laatst keer altijd 39/50 behaald en dat begint me tegen te stekken wat kan ik doen ik snap het niet meer.[/u][/i][/b]

Omhoog