door bibi585 » 13 mei 2008, 20:31
Benny Stinkens schreef:bibi585 schreef:Een aardeweg niet verwarren met een privéweg naar een huis of een boerderij die een stuk van de openbare weg af staat.
Een boer of wat dan ook kan geen stuk van de openbare weg afstaan hij kan wel een stuk van zijn eigen grond afstaan.
En let dan goed op wat je schrijft want dit is dan wel een openbare weg bijgevolg ook een kruispunt.
Ik bedoel hier niet "afstaan" in de zin van weggeven maar in de zin van er een stuk van verwijderd staan. (woning, stalling, bedrijf, weiland, ...)

[quote="Benny Stinkens"][quote="bibi585"]Een aardeweg niet verwarren met een privéweg naar een huis of een boerderij die een stuk van de openbare weg af staat.[/quote]
Een boer of wat dan ook kan geen stuk van de openbare weg afstaan hij kan wel een stuk van zijn eigen grond afstaan. :wink:
En let dan goed op wat je schrijft want dit is dan wel een openbare weg bijgevolg ook een kruispunt.[/quote]
Ik bedoel hier niet "afstaan" in de zin van weggeven maar in de zin van er een stuk van verwijderd staan. (woning, stalling, bedrijf, weiland, ...) :wink: