Graag een spoedig antwoord.

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Graag een spoedig antwoord.

door bibi585 » 05 apr 2008, 08:49

Anonymous schreef:Ik wou dat ik vorig trimester 7 uur extra had gehad voor mijn vak molecular cell biology, dan had ik daar meer dan die magere 12 op gehaald :)
:lol: :lol: :lol:

Wie reeds langere tijd bezig is met verkeersregels zal het inderdaad makkelijker hebben om de regels te leren.
Iemand die er zich nog nooit iets van aangetrokken heeft zal het een stuk moeilijker hebben. :wink:

door Gast » 04 apr 2008, 18:47

eugeen schreef:Beste,


Jij schrijft dat je 7 uren geleerd hebt, en de oefeningen gemaakt hebt

Op 7 uur tijd krijg je alle theorie niet deftig gelezen, laat staan geleerd en de gratis oefevragen die bij de hoofdstukken zijn gemaakt. Ik heb dus wel twijfels over de grondigheid waarmee jij studeert.

En dan spreek ik nog niet over onze proefexamens.
Ik heb het nochtans op 2u geleerd en nog een half uurtje in het examencentrum herhaald omdat er geen pc vrij was en ik had een 48. Je moet niet overdrijven met leren op zoiets, onderscheid de hoofdzaken van bijzaken, voorrang van rechts is zeer belangrijk, snelheid, alcohol en verkeersborden ook, de rest moet je eens vlug kruislings lezen, daar wordt waarschijnlijk toch niets moeilijk over gevraagd. Je weet van jezelf toch wel dat met een raam open rijden meer verbruikt dan met da raam dicht e :D. Ik wou dat ik vorig trimester 7 uur extra had gehad voor mijn vak molecular cell biology, dan had ik daar meer dan die magere 12 op gehaald :)

dus leer goed, maar op de juiste manier, die kleine regeltjes vergeet je toch direct na het examen, dus niet overdrijven! :)

door Benny Stinkens » 01 apr 2008, 11:01

Een collega van men moeder heeft overlaatst zijn examen afgelegd, in Moorsele, West Vlaanderen. Hij zegt dat het 80 vragen waren. Zonet vernam ik van men schoonbroer dat het inderdaad 80 vragen zijn (extra vragen ivm EHBO etc..)
Ik heb de indruk dat je familie wel weet dat het vandaag 1 april is en jij nog niet :wink: veel succes.

door Gast » 31 mar 2008, 11:09

Ik neem je op je woord, Eugene.

Ik heb daarjuist alle reeksen afgewerkt, overal geslaagd. De 'ad rundum' heb ik 3 keer gemaakt, 49,48 en 48 op 50. Ik voel me voorbereid.

Ik heb deze site ook gebruikt voor men A3 en was in 1 keer geslaagd met 39/40.

Ik ga met een hele hoop zelfvertrouwen naar het examen, en heel waarschijnlijk met een hele hoop vreugde naar huis.


Alvast bedankt voor het antwoord. Ik laat deze namiddag weten of ik geslaagd ben.

door GRO » 31 mar 2008, 06:45

Beste,

Natuurlijk gaat Eugeen zeggen dat het er 50 zijn, want dat is wettelijk zo voorgeschreven.
Als die collega gezegd heeft dat het 80 vragen waren, dan liegt hij.
In Belgie zijn het 50 vragen.
Dat van die 80 vragen is een fabeltje dat al een paar jaren onder jongren de ronde doet.

Jij schrijft dat je 7 uren geleerd hebt, en de oefeningen gemaakt hebt

Op 7 uur tijd krijg je alle theorie niet deftig gelezen, laat staan geleerd en de gratis oefevragen die bij de hoofdstukken zijn gemaakt. Ik heb dus wel twijfels over de grondigheid waarmee jij studeert.

En dan spreek ik nog niet over onze proefexamens.

Graag een spoedig antwoord.

door DagraK » 31 mar 2008, 01:13

Goeienacht, iedereen.

Ik ben nu al zo'n 7 uur bezig met lezen, studeren en proefvragen.
Ik ga morgenochtend vroeg opstaan om nog wat te studeren, en morgennamiddag voor de eerste en hopelijk laatste keer mijn theorie examen afleggen.

Nu zit ik men een vraag, die waarschijnlijk al duizenden keren beantwoord is.

Een collega van men moeder heeft overlaatst zijn examen afgelegd, in Moorsele, West Vlaanderen. Hij zegt dat het 80 vragen waren. Zonet vernam ik van men schoonbroer dat het inderdaad 80 vragen zijn (extra vragen ivm EHBO etc..)

Hier op het forum wordt namelijk beweerd dat het 50 vragen zijn.


Ik ben erg verward nu, ik geloof dat Eugene waarschijnlijk gaat zeggen dat het er 50 zijn, maar ik wil absolute zekerheid.

Vriendelijke groeten en bij voorbaat dank;

Omhoog