rijbewijs moto

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: rijbewijs moto

door Inazuma » 27 mar 2008, 17:02

Theorie-examen voor rijbewijs A zal je uiteraard moeten afleggen.

Jozef schreef: Jij moet een theorie-examen voor categorie A afleggen, minstens 8 uur praktijkles volgen bij een erkende rijschool, en een praktijkexamen afleggen.
Een alternatief op bovenstaande mogelijkheid is
- 6 uur rijlessen volgen in een erkende rijschool ;
- dan met een voorlopig rijbewijs A dat 12 maanden geldig is op eigen initiatief verder oefenen;
- het praktische examen A gaan afleggen (binnen de geldigheidsduur van het voorlopige rijbewijs A, en ten vroegste 1 maand na afgifte ervan) .


Het voorlopige rijbewijs A kan niet naar wens verlengd worden of in de eerste 3 jaar na de geldigheid van het vorige opnieuw aangevraagd worden :!:

door Jozef » 27 mar 2008, 15:25

Beste Geert,

Je hebt een rijbewijs nodig dat geldig is voor categorie A.

Als je je rijbewijs B vóór 1 januari 1989 behaald had, dan was het ook geldig voor categorie A. Maar jouw rijbewijs is dat niet.

Jij moet een theorie-examen voor categorie A afleggen, minstens 8 uur praktijkles volgen bij een erkende rijschool, en een praktijkexamen afleggen.

Als de praktijklessen bij de erkende rijschool niet zouden volstaan (wat niet ongewoon is), dan kun je goedkoper bijkomende lessen nemen bij BARTC.

rijbewijs moto

door geert21 » 27 mar 2008, 09:36

ik heb al mijn rijbewijs B van in 1992 ik zou er een willen voor een motor boven de 500cc, wat moet ik doen?

Omhoog