Voorlopig rijbewijs 18 maanden

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Voorlopig rijbewijs 18 maanden

door BlueBlack » 07 feb 2008, 08:43

Bedankt voor de snelle reactie!

door Inazuma » 07 feb 2008, 02:10

Karl schreef: een andere mogelijkheid, als je geen geduld hebt om te beginnen rijden is dat je naar de gemeente gaat, jezelf laat inschrijven met 1 van de ouders als begeleider.

http://www.gratisrijbewijsonline.be/rijscholen
Voor een voorlopig rijbewijs B met begeleider , worden de begeleiders niet meer op het rijbewijs gezet.
Iedereen die aan de voorwaarden voldoet, kan immers begeleider zijn.

door Karl » 06 feb 2008, 22:31

Eigenlijk moet je met de papieren die je nu hebt naar een rijschool gaan en je inschrijven. Pas nadat je de 20 uren rijschool gevolgd hebt krijg je van de rijschool een bekwaamheidsattest (bewijs van gevolgde uren). Daarmee kan je dan naar de gemeente voor het voorlopig rijbewijs zonder begeleider.

een andere mogelijkheid, als je geen geduld hebt om te beginnen rijden is dat je naar de gemeente gaat, jezelf laat inschrijven met 1 van de ouders als begeleider. Je kan dan (eventueel pas na een paar lessen) al wat gaan oefenen met je ouders. Nadat dan de lessen gedaan zijn en je je attest hebt, terug naar de gemeente en een wijziging van het type voorlopig rijbewijs aanvragen. Dit systeem kost wel 11€ extra administratiekosten.

In Aarschot ken ik geen rijschool. Maar is het niet beter dat je in leuven gaat. Alle rijscholen van de streek rijden naar leuven om daar te oefenen, het examen vindt er namelijk plaats. Kan je er net zo goed direct in starten.

Hieronder staan verschillende rijscholen. Ik ben zelf bij Erasmus in Leuven geweest, nu bijna een jaar geleden, daar was het iets minder dan 50€ per les. In Baal (ook niet ver van rotselaar toch) is er trouwens 1 van Touring. Die zijn naar het schijnt ook schappelijk van prijs.

http://www.gratisrijbewijsonline.be/rijscholen

door BlueBlack » 06 feb 2008, 20:28

Aangezien die opleiding veel geld kost zou ik nog willen vragen welke rijschool me het goedkoopst zal uitkomen (liefst een rijschool uit Aarschot aangezien ik van Rotselaar ben).

Voorlopig rijbewijs 18 maanden

door BlueBlack » 06 feb 2008, 20:09

Beste

Vandaag ben ik van de eerste keer geslaagd voor mijn theoretisch rijbewijs en dus heb ik een formulier meegekregen om mijn voorlopig rijbewijs aan te vragen. Doordat mijn ouders mij niet willen leren rijden moet ik wel voor de formule van 20 uur les volgen gaan. Onderaan het formulier staat: "Bij aanvraag van een voorlopig rijbewijs (18 maanden) moet een bekwaamheidsgetuigschrift gevoegd worden, afgeleverd door een erkende rijschool."
Nu vraag ik me af wat dit juist inhoudt en wat ik nu moet doen?

Bedankt ook voor deze website, ik heb hierop geleerd voor mijn theorie-examen.

Omhoog