Zone 30 in beboude kom

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Zone 30 in beboude kom

door gast » 18 sep 2006, 08:45

He ja,.. bedankt!

Re: Zone 30 in beboude kom

door Bertje » 18 sep 2006, 08:43

Anonymous schreef: Nu vroeg ik mij af, vermits daar een bord 'einde zone 30' staat, ben je voorlopig nog in een zone dertig
Zelfs dat is niet altijd waar het begin van een zone 30 kan immers aangegeven worden met een elektronisch bord. De zone 30 geldt slechts dan als het bord oplicht.

door GRO » 18 sep 2006, 08:21

DUS altijd tijdens het GOCA examen de vragen HEEL GOED lezen.

Vaak worden fouten gemaakt, niet omdat men de theorie niet kent, maar omdat men de vragen maar half leest.

door Bertje » 18 sep 2006, 07:18

Er staat aan welke snelheid je mag rijden voorbij het bord niet met welke snelheid je het bord mag voorbijrijden. Voorbij het bord mag je 50km/h rijden.

Zone 30 in beboude kom

door gast » 18 sep 2006, 07:01

De kans bestaat dat ik iets heel doms vraag, maar ik was zonet het proefexamen aan het doen, en ik kreeg volgende vraag:

Afbeelding

Deze foto is genomen binnen de bebouwde kom.
Met welke maximaal toegelaten snelheid mag ik voorbij het verkeersbord rijden?

antwoord: 50 km/u.

Nu vroeg ik mij af, vermits daar een bord 'einde zone 30' staat, ben je voorlopig nog in een zone dertig (anders zou ze er niet staan lijkt mij)..En in een zone 30 is de max snelheid toch 30 km/u..?

Omhoog