Theoretisch examen + opmerking

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Theoretisch examen + opmerking

door John » 10 aug 2007, 14:53

Bedankt voor je reactie.
Ik moet iig zeggen dat jullie site een grote hulp geweest is bij het leren van de theorie. Een voorbeeld site voor velen en een aanrader voor iedereen die nog een theoretisch examen dient af te leggen. :D

door GRO » 10 aug 2007, 11:33

Alvast proficiat met je resultaat.

Goca rondt de getallen heel sterk af, zodat je geen rekenmachientje nodig hebt.

Als je met de formule uitkomt op 67,5 en de keuzemogelijkheden die Goca geeft zijn: 30 - 60 - 100 dan zul je zeker wel begrepen hebben dat je 60 moet antwoorden.

De formules voor het berekenen van stopafstand, zijn trouwens maar indicaties. Zo is er bijvoorbeeld ook een verschil of je 90 km/uur rijdt met een lege fiat of 90 km/uur met een mercedes waarin 6 man zit.
En zo is er ook een verschil of het een nieuw wegdek is of versleten asfalt.
enz...

Theoretisch examen + opmerking

door John » 10 aug 2007, 10:46

Hallo,

Vanmorgen theorie rijbewijs A gaan afleggen. Geslaagd met 47/50.
Theorie gedurende 2 dagen geleerd via jullie site, oefenvragen opgelost en proefexamens, ging allemaal zonder enige problemen. Vandaar dan maar snel officiele theorie proberen via examencentrum met bovenstaand resultaat.
Enige opmerking is wel, kreeg op moment een vraag: ik rijd 90km/h, wat is mijn stopafstand? Mogelijkheden: a 30; b 60; c 100m
Volgens uw theorie= stoptijd = reactietijd (90/10)*3=27 + remafstand (90/10)²:2=40,5 = totaal 67,5m. Dus geen van bovenstaande mogelijkheden.
:o

Omhoog