bromfiets,

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: bromfiets,

door GRO » 11 mei 2007, 16:50

Heb je die bromfiets (???) in een winkel gekocht, dan ga je terug en zeg je dat je een bromfiets klasse A wil en geen motorfiets.

Heb je hem van iemand anders gekocht, draag je dat ding terug en zegt je dat hij je geen bromfiets klasse A heeft verkocht.

Het is trouwens ook geen klasse B, want hij rijdt sneller dan 45 km/uur.

Dus: je hebt geen verzekering en je hebt geen rijbewijs.
En wees zeker, vroeg of laat zal de politie je betrappen. De boete kan zoveel bedragen als de prijs van een bromfiets klasse A

Re: bromfiets,

door Rafael » 11 mei 2007, 15:20

yanne schreef:hallo ik heb een bromfiets klasse a die mag maar 25km doen maar hij doet er 50km er is niet aan opgefokt maar wat moet ik nu doen als de politie mij tegen houd ????


groetjes yannick
Er is aan je brommer geprutst. Die dingen zijn afgesteld om niet sneller dan 25km/u te kunnen rijden. Wanneer de politie je tegenhoudt, ben je dus op pad met een voertuig waar je waarschijnlijk geen rijbewijs voor hebt..

bromfiets,

door yanne » 11 mei 2007, 15:10

hallo ik heb een bromfiets klasse a die mag maar 25km doen maar hij doet er 50km er is niet aan opgefokt maar wat moet ik nu doen als de politie mij tegen houd ????


groetjes yannick

Omhoog