Inhalen verboden?

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Inhalen verboden?

Re: Inhalen verboden?

door Inazuma » 07 mar 2007, 02:17

Wauters schreef:Op autorijden.be kwam ik een examenvraag tegen met de vraag of het verboden was in te halen op een rijstrook met verminderingspijlen.
En wat was hun antwoord :?:


Ik hoop dat je ondertussen beter begrijpt waarom Eugeen niet echt opgezet is met vragen van op autorijden.be :wink:

door Jozef » 06 mar 2007, 17:20

eugeen schreef:Je mag het ons niet kwalijk nemen, maar wij hebben liefst dat jongeren die via de site van florreke willen leren en dus onze leermethode niet volgen, eventuele vragen op het forum van florreke stellen?
Inderdaad. Als er dan op dat forum evenveel domme fouten verschijnen als op de site, ben je ten minste zeker dat je vroeg of laat wel eens zult verongelukken.

door GRO » 06 mar 2007, 13:00

@ GAST

Er wordt al enorm veel tijd gestoken in het up-to-date houden van deze site.
Wij geven op onze pagina ONZE LEERMETHODE aan iedereen het advies om enkel via deze site te studeren volgens de voorgeschreven wegwijze.
Onze methode heeft zijn nut bewezen want honderden jongeren hebben al gemaild dat zij tusse 48/50 en 50/50 haalden.

Wanneer iemand (wat zijn vrijheid is natuurlijk) toch verkiest op via een andere site en/of handboek te leren en het wordt voor die persoon plots onduidelijk, dan komt men hier uitleg vragen en hebben wij nog eens extra werk om te gaan uitleggen waarom deze site juist is en de andere fout.

Dit staat letterlijk in Het Laatste Nieuws van 12 februari 2007 p.3 (nationaal):
"Flor Koninckx, wiens handboeken de basis vormen voor de website, bekent schuld. 'ik weet dat er nog fouten in de site (autorijden) staan. De handboeken hebben het voorbije jaar geen herdruk gehad en helaas zijn de aanpassingen in het reglement niet op de site geraakt"
Je zal begrijpen dat de moderators moeilijk ook nog eens hun vrije tijd kunnen gaan spenderen om hier dan uit te leggen wat er fout is op de site van florreke en waarom.

door BBB » 06 mar 2007, 10:24

Anonymous schreef:Dat is ook een zeer nuttig en vriendelijk antwoord, nog eens bedankt :?
Eventjes wat toelichting.
Eugeen heeft uit idealisme deze site opgericht toen hij erachter kwam dat er voor zijn buitenlandse vrouw geen adequate wijze was (geen site, geen boek) om de theorie te leren. Hij kreeg hierbij geen steun, ook niet van de rijscholen.
Na veel moeite is de site volledig en up-to-date, 3 jaar later gaat Landuyt er geld tegen aan smijten om een soortgelijke maar dan betalende site op te richten, één die vol fouten zit terwijl zij ondertussen veronderstelden dat ze omwille van het feit dat ze geld vragen beter de site up-to-date zouden kunnen houden.
Deze site is up-to-date, autorijden.be is niet up-to-date en er zitten zelfs fouten tussen die daar nog niet eens mee te maken hebben.

Het is maar dat je de achtergrond wat kent.

door Rafael » 05 mar 2007, 23:05

Anonymous schreef:Bedankt voor info, na aanpassing van bericht welliswaar... Waarom kan dit niet van de eerste keer? rofl
Ik begrijp Eugeen zijn reactie. 'Florreke' & 'Landuyt' hun website loopt jaren achter, is betalend, en de reacties van hun kant naar deze site zijn niet positief.

Anderzijds is het ook logisch dat als je vragen over hun site hebt, die in principe op hun forum thuishoren. Hun website is betalend, dus wij hebben geen toegang tot de vragen.

door Gast » 05 mar 2007, 23:00

Bedankt voor info, na aanpassing van bericht welliswaar... Waarom kan dit niet van de eerste keer? rofl

door Gast » 05 mar 2007, 22:55

Dat is ook een zeer nuttig en vriendelijk antwoord, nog eens bedankt :?

door GRO » 05 mar 2007, 22:53

Je mag het ons niet kwalijk nemen, maar wij hebben liefst dat jongeren die via de site van florreke willen leren en dus onze leermethode niet volgen, eventuele vragen op het forum van florreke stellen?

Dit staat zeer duidelijk op onze site. Trouwens, volgens welke regel zou dat verboden zijn???

Inhalen verboden?

door Wauters » 05 mar 2007, 22:49

Op autorijden.be kwam ik een examenvraag tegen met de vraag of het verboden was in te halen op een rijstrook met verminderingspijlen. Op jullie site vind ik hier (sorry als het er wel staat) niets over terug... Is het nu verboden of niet?

Omhoog