vraag ivm voorrang

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: vraag ivm voorrang

door GRO » 14 nov 2007, 12:19

Veel succes

Die Vraag

door Pj » 14 nov 2007, 10:27

Had mij ook laten vangen door die vraag!

Ik ben nu die vragen goed aan het studeren! Want die vragen van de Voorang daar laat ik mij nog door vangen!

Morgen ga ik voor mijn Theorie :?

door aoosterh » 06 nov 2007, 19:45

OK. Deze antwoorden zijn duidelijk. A.

door Benny Stinkens » 06 nov 2007, 19:12

Ik zal toch een kleine toelichting geven maar zoals Eugeen reeds aanhaalt heeft het weinig zin om verkeersregels die niet meer gelden nog uit te leggen.

Er was eens minister "het land uit" die veranderde de regel voorrang van rechts omdat hij op dit moment niets beters te doen had waarshijnlijk.

Zijn argument was dat de witte auto over het fietspad reed en dus over een gedeelte van de openbare weg reed dat niet voor hem bedoeld is, en dit werd dus een manneuvre daarna zag hij waarschijnlijk ook in dat dit pure onzin was en ging het nog maar eens veranderen.

Om het niet terug te maken zoals het oorspronkelijk was want dat zou gezichtsverlies betekenen heeft hij het nog moeilijker gemaakt.

Nu is het dus zo: als het fietspad doorloopt zoals op de foto en er komt geen fietser aan dan heeft de witte auto voorrang (zoals vroeger dus)
maar als er wel een fietser aankomt dan moet de witte auto eerst voorrang verlenen aan de fietser maar heeft nog altijd voorrang op de zwarte auto.

Tot zover de logica van onzen minister nu nog hopen dat de andere paar miljoen weggebruikers die hun rijbewijs al jaren hebben dit vanzelf rieken want anders komen er brokken van. :wink:

door GRO » 06 nov 2007, 17:15

Beste,

Je het een posting aangehaald van februari 2007.
Toen had de zwarte auto nog voorrang omdat de witte een manoeuvre deed.

In maart is die regel verdanderd.
Als je nu het proefexamen maakt, dan zul je zien dat niet meer de zwarte auto, maar wel de witte auto voorrang heeft.

Je moet niet meer leren waarom het vroeger anders was. Ik ga je die uitleg dus besparen om verwarring te voorkomen.
Ik kan er ook niet aan doen dat in België de regels veranderen hé.

door aoosterh » 06 nov 2007, 15:08

Ik snap de beantwoording niet. Er is onvoldoende uitleg:

Voorrang van rechts telde hier niet omdat de witte auto een manoeuvre deed.
- Waarom is dat zo?

In de toekomst telt hij ook niet als een fietser of bromfietser op het fietspad rijdt. Dan doet de auto weer een manoeuvre.
- Waarom is dat zo?

A

door GRO » 28 feb 2007, 00:23

Tot 1 maart 2007 heeft de ZWARTE auto voorrang.
Vanaf 1 maart 2007 heeft de WITTE auto voorrang.

De wetgeving verandert op 1 maart 2007 zoals je op de theoriepagina's van de site hebt kunnen leren.

Voorrang van rechts telde hier niet omdat de witte auto een manoeuvre deed.

In de toekomst telt hij ook niet als een fietser of bromfietser op het fietspad rijdt. Dan doet de auto weer een manoeuvre.

DENK NIET als men op het TV nieuws zegt dat de voorrang van rechts nu altijd telt, dat dat juist is.
Op het nieuws zegt men alleen de hoofdregel en niet de uitzonderingen.

Die moet je leren via de site en kennen voor GOCA

vraag ivm voorrang

door coller » 28 feb 2007, 00:10

Ik ben juist bij deze vraag


Afbeelding



de zwarte auto heeft voorrang.
En voorrang van rechts??

Omhoog