50/50 maar schrijffout in de naam

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: 50/50 maar schrijffout in de naam

door Kaiser Sose » 19 feb 2007, 20:12

Geen probleem... Even zeggen aan de bediende van de dienst bevolking...
En binnen een paar maanden aan de juf aan het loket van het excentrum... :lol:

door ScHAmPi » 19 feb 2007, 17:33

Vergeten in te loggen...sorry daarvoor :).

50/50 maar schrijffout in de naam

door Gast » 19 feb 2007, 16:39

Eerst en vooral ik ben geslaagd... Met 50/50 :D. Cheerz voor de site!

Maar ik heb een probleem.
Ik kreeg eerst en vooral op mijn examen de vraag of mijn naam juist was geschreven... Dit was niet het geval, er stond een schrijffout in mijn achternaam, ik dacht dat het misschien iets te maken had met controle of ge wel kunt lezen. Maar heb dus geantwoord, neen, de naam is fout gespeld... Er verscheen op het scherm dat dat na het examen geregeld zou worden.

Wanneer ik buitenkwam uit de computerzaal was ik dat echter al lang vergeten en blijkbaar had de vrouw achter de balie ook geen verwittiging op haar computer gekregen. Want ik ben dus thuisgekomen met twee formulieren met een fout gespelde naam. Nu vraag ik me af wat me te doen staat, gaan ze daar problemen van maken bij aanvraag rijbewijs enzo...?


P.S. Toch ironisch dat wij een leestest moeten afleggen na het examen :P. (grapje, no offence aan de mevrouw aan de balie)

Greetz,
ScHAmPi.

Omhoog