Rijbewijs B 44/50

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Rijbewijs B 44/50

Rijbewijs B 44/50

door Jayna L » 29 jan 2026, 07:40

Beste,
Ik ben Jayna L. 20 jaar, wonende te Nieuwpoort, en ik ben geslaagd voor mijn theoretisch examen. Ik had 44/50 gescoord in Examencentrum KM Oostende.
M’n eerste beurt had ik enkel gestudeerd vanuit een theorie boek en was niet geslaagd, toen werd me meerdere keren jullie site aanbevolen & ik was enorm aangenaam verrast en het heeft me ook direct doen slagen.
De vragen zijn allemaal up-to-date, als je een foutje maakt wordt er heel goed uitgelegd waarom het fout is, alles wordt enorm goed getoond/vertelt.. alles super gewoon!
Jullie site heeft me enorm goed geholpen en liet me alles goed en helder inzien. Met een geslaagd resultaat achteraf.
Groetjes,
Jayna

----------------------------------------------------
Wil je de theorie leren via een handboek?
Dit is het enige boek met website dat op onze leermethode gebaseerd is


Afbeelding

Omhoog