Vraag 1801

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Vraag 1801

Re: Vraag 1801

door Inazuma » 22 sep 2025, 12:55

Op de tekening zie je zeer brede rijstroken
In praktijk worden die zeldzaam, maar ze bestaan hier en daar nog steeds.


Dit is wel degelijk toegelaten, mits er voldoende zijdelingse afstand tot het in te halen voertuig is, en ook tegenover de tegenligger uiteraard


Wat toegelaten is, staat typisch niet in de wetgeving.
Die vermeldt of wat moet, of wat niet mag ...

Vraag 1801

door brent2001 » 28 aug 2025, 12:21

Beste,

Op de vraag "Mag de bestuurder van de motorfiets op die wijze auto 'A' inhalen?" werd als juist antwoord "Ja" gemarkeerd.
Afbeelding
Kan u mij verwijzen waar dit staat in de theorie? Dit lijkt mij een redelijk onveilige situatie om op dezelfde rijstrook in te halen? (Zeker met de tegenligger die er aan komt.) Bovendien vind ik meerdere posts terug op andere fora waarin men over deze exacte vraag zegt dat het antwoord blijkbaar "neen" was op het echte theorie-examen. (Deze posts zijn echter allemaal pre-2020, dus is er iets veranderd?)

Omhoog