Waarom blauw onderbord met 150 op onder gevaarsbord?

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Waarom blauw onderbord met 150 op onder gevaarsbord?

Re: Waarom blauw onderbord met 150 op onder gevaarsbord?

door Inazuma » 08 okt 2024, 17:24

Normaal overbodig ...

Als er pijltjes omhoog naast de 150 staan, is het een gevaar op 150m afstand, over een lengte van 150m (dus van 150 tot 300m verder)

Waarom blauw onderbord met 150 op onder gevaarsbord?

door roadrunner2024 » 08 okt 2024, 15:23

Bij ons in de buurt staan er 2 gevaarsborden boven elkaar (bovenste is gevaarsbord, oversteekplaats voor voetgangers, hetgeen er onder is het gevaarsbord, oversteekplaats fietsers en bestuurders 2-wielige bromfietsen of plaats waar zij op de weg komen).

Nu hangt er onder het onderste gevaarsbord nog een blauw bordje met 150 op. Aangezien gevaarsborden sowieso op 150 staan, vraag ik mij af of dit onderste bord overbodig is of nog een andere betekenis heeft?

Omhoog