door bert.covens » 06 aug 2017, 21:00
de rijprof schreef: ↑03 aug 2017, 22:24
Klopt, maar zoals we vaak zien, staat het bord 'voorrang' niet in de nabijheid van het kruispunt hetgeen voor verwarring kan zorgen.
Inderdaad, dat bord vind je hier al :
(uiteraard onder het voorbehoud dat de situatie die ik via Google maps zie, overeenstemt met de actuele situatie)
https://www.google.be/maps/@51.0128579, ... 312!8i6656
In de andere rijrichting, is dat verkeersbord wél vlakbij het kruispunt te zien :
https://www.google.be/maps/@51.0135832, ... 312!8i6656
En dit is dan de omgekeerde driehoek, die je in de Maalderijstraat ziet :
https://www.google.be/maps/@51.0134408, ... 312!8i6656
Kortom : bestuurders die uit de Maalderijstraat komen, moeten voorrang verlenen aan bestuurders die op de Kasteelstraat rijden.
[quote="de rijprof" post_id=102863 time=1501791889 user_id=1326]
Klopt, maar zoals we vaak zien, staat het bord 'voorrang' niet in de nabijheid van het kruispunt hetgeen voor verwarring kan zorgen.
[/quote]
Inderdaad, dat bord vind je hier al :
[size=85][color=#0000FF](uiteraard onder het voorbehoud dat de situatie die ik via Google maps zie, overeenstemt met de actuele situatie)
[/color][/size]
https://www.google.be/maps/@51.0128579,4.2023203,3a,75y,2.13h,84.1t/data=!3m6!1e1!3m4!1somu9xhCh-HQoR2XWSCnyZg!2e0!7i13312!8i6656
In de andere rijrichting, is dat verkeersbord wél vlakbij het kruispunt te zien :
https://www.google.be/maps/@51.0135832,4.2019085,3a,75y,161.3h,80.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1s36M42AszCQuq-oYEjd2P7Q!2e0!7i13312!8i6656
En dit is dan de omgekeerde driehoek, die je in de Maalderijstraat ziet :
https://www.google.be/maps/@51.0134408,4.2023594,3a,75y,269.12h,83.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxIy4iU834mfYzzwPK90kqA!2e0!7i13312!8i6656
Kortom : bestuurders die uit de Maalderijstraat komen, moeten voorrang verlenen aan bestuurders die op de Kasteelstraat rijden.